Tellimuste tegemine on ajutiselt suletud.

Toob kiire ja kauakestva leevenduse patoloogilistest ja mittepatoloogilistest seisunditest tingitud kuiva silma tundele, mille põhjuseks on välistegurid nagu pikaajaline kokkupuude ekraanide, kliimaseadmete, tolmu, suitsu ja päikesevalgusega. Aitab säilitada silmapinna ja pisarasüsteemi füsioloogilist seisundit.

Värskendava ja libestava toimega lahus sisaldab naatriumhüaluronaati, P-Plus™-ielektrolüüte ja aaloed. Naatriumhüaluronaadi ja  P-Plus™-i kombinatsioon suurendab lahuse viskoossust ja parandab selle püsimist limaskestal. P-Plus™ on pisarakilet moodustavate ja libestavate omadustega vees lahustuv polümeer. Elektrolüüdid (Cl-, Na+, K+, Ca2+ ja Mg2+) on olulised rakus toimuvates biokeemilistes protsessides ning aitavad säilitada silmapinna füsioloogilist seisundit. Harilik aaloe (Aloe vera L.) on tuntud oma niisutavate ja rahustavate omaduste poolest.
Sisaldab spetsiaalset säilitusainekompleksi SCO® (Stabilised Complex Oxychloro), mis hoiab pudelis oleva lahuse steriilsena. SCO® koostises olevad ained muutuvad valgusega kokkupuutel osakesteks, mida leidub ka pisaravedelikus (naatriumkloriid, hapnik, vesi) ja on seetõttu väga hästi talutavad.

Kasutamine: 1 kuni 2 tilka mõlemasse silma vastavalt vajadusele või arsti/apteekri soovitusele.

Pärast pudeli esmakordset avamist võib lahust kasutada 90 päeva jooksul.
NAVI®VISION PLUS silmatilku võib kasutada koos kõigi kontaktläätsedega.

Koostis: naatriumhüaluronaat 0,3%, P-Plus™, harilik aaloe (Aloe vera L.), kaaliumkloriid, kaltsiumkloriid, magneesiumkloriid, naatriumkloriid ja SCO® (Stabilised Complex Oxychloro) isotoonilises puhverlahuses.

Hoiatused:
mitte puudutada tilguti otsaga silma ega muid pindasid, lahus võib saastuda. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Mõningatel juhtudel võib kerge tundlikkus põhjustada lühiajalist kipitus- või ärritustunnet, mis kaob pärast silmade pilgutamist. Sümptomite püsimisel pöörduda silmaarsti poole.

Pakend: 15 ml steriilset lahust tilgutiga plastikpudelis.
Tootja: Novax Pharma, Monaco.