Tellimuste tegemine on ajutiselt suletud.

Aitab leevendada silmade punetust ja väsimust, mis on seotud konjunktiviidile sarnanevate sümptomitega nagu sügelus, põletustunne ning päikesest, tuulest või õhu saastumisest tingitud silmaärritus. Aitab säilitada silmapinna ja pisarasüsteemi füsioloogilist seisundit.

Sisaldab ainulaadset kombinatsiooni kolmest taimsest ekstraktist: kummelist, silmarohust ja kollajuurest ning naatriumhüaluronaatiP-Plus™-i ja elektrolüüte. Silmarohi (Euphrasia L.) moodustab silma pinnale kaitsva kile, samal ajal kui kummel (Matricaria L.) niisutab ja rahustab silma. Koos kollajuurega (Curcuma L.) aitavad kaitsta silma oksüdatiivse stressi eest ning leevendada konjunktiviidiga seotud sümptomeid nagu silmade punetust ja väsimust. Naatriumhüaluronaadi ja P-Plus™ kombinatsioon suurendab lahuse viskoossust ja parandab selle püsimist limaskestal. Elektrolüüdid (Cl-, Na+, K+, Ca2+ ja Mg2+) on olulised rakus toimuvates biokeemilistes protsessides ning aitavad säilitada silmapinna füsioloogilist seisundit.
Sisaldab spetsiaalset säilitusainekompleksi SCO® (Stabilised Complex Oxychloro), mis hoiab pudelis oleva lahuse steriilsena. SCO® koostises olevad ained muutuvad valgusega kokkupuutel osakesteks, mida leidub ka pisaravedelikus (naatriumkloriid, hapnik, vesi) ja on seetõttu väga hästi talutavad.

Kasutamine: 1 kuni 2 tilka mõlemasse silma vastavalt vajadusele või arsti/apteekri soovitusele.

Pärast pudeli esmakordset avamist võib lahust kasutada 90 päeva jooksul.
NAVI®VISION PLUS silmatilku võib kasutada koos kõigi kontaktläätsedega.

Koostis: naatriumhüaluronaat 0,3%, P-Plus™, kummeli (Matricaria L.) vedelekstrakt, kollajuure (Curcuma L.) vedelekstrakt, silmarohu (Euphrasia L.) vedelekstrakt, kaaliumkloriid, kaltsiumkloriid, magneesiumkloriid, naatriumkloriid ja SCO® (Stabilised Complex Oxychloro) isotoonilises puhverlahuses.

Hoiatused: mitte puudutada tilguti otsaga silma ega muid pindasid, lahus võib saastuda. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Mõningatel juhtudel võib kerge tundlikkus põhjustada lühiajalist kipitus- või ärritustunnet, mis kaob pärast silmade pilgutamist. Sümptomite püsimisel pöörduda silmaarsti poole.

Pakend: 15 ml steriilset lahust tilgutiga plastikpudelis.
Tootja: Novax Pharma, Monaco.