Tellimuste tegemine on ajutiselt suletud.

Navi®Infla silmatilku kasutatakse ägeda, kroonilise ja allergilise konjunktiviidiga seotud põletikuliste sümptomite (silmade punetus, pisaratevool, sügelus) ning oksüdatiivsest stressist (saastunud õhk, tuul, päike, arvuti kasutamine) tingitud sümptomite leevendamiseks.

NAVI®INFLA on libestavate ja antioksüdantsete omadustega silmalahus, mis sisaldab taimede ekstrakte, hüpromelloosi ja P-Plus™-i. P-Plus™ ja hüpromelloos niisutavad ja libestavad silmapinda, tagades pikaajalise leevenduse põletikuga seotud kuiva silma sümptomitele. Koostises olevate taimede Damaskuse roosi, amalaki õislehiku ja hariliku kollajuure tugev antioksüdantne toime aitab vähendada oksüdatiivsest stressist tingitud ebamugavustunnet ja põletiku sümptomeid.
NAVI®INFLA sisaldab spetsiaalset säilitusainekompleksi SCO® (Stabilised Complex Oxychloro), mis hoiab pudelis oleva lahuse steriilsena. SCO® koostises olevad ained muutuvad valgusega kokkupuutel osakesteks, mida leidub ka pisaravedelikus (naatriumkloriid, hapnik, vesi) ja on seetõttu väga hästi talutavad.

Kasutamine: 1 kuni 2 tilka mõlemasse silma 3 kuni 6 korda päevas või vastavalt arsti ettekirjutusele.

Pärast pudeli esmakordset avamist võib lahust kasutada 30 päeva jooksul.
NAVI®INFLA silmatilku võib kasutada koos kõigi kontaktläätsedega.

Koostis:
Damaskuse roos (Rosa damascena Mill.), amalaki õislehik (Emblica officinalis Gaertn.), harilik kollajuur (Curcuma longa L.), P-Plus™, hüpromelloos, SCO® (Stabilized Complex Oxychloro), EDTA dinaatriumisool, isotooniline puhverlahus (pH 7.2).

Hoiatused: mitte puudutada tilguti otsaga silma ega muid pindasid, lahus võib saastuda. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Mõningatel juhtudel võib kerge tundlikkus põhjustada lühiajalist kipitus- või ärritustunnet, mis kaob pärast silmade pilgutamist. Sümptomite püsimisel pöörduda silmaarsti poole.

Pakend: 15 ml steriilset lahust tilgutiga plastikpudelis.
Tootja: Novax Pharma, Monaco.