Tellimuste tegemine on ajutiselt suletud.

Toob kiire ja kauakestva leevenduse patoloogilistest või mittepatoloogilistest seisunditest tingitud silmaärritusele, mille põhjustajateks on välistegurid nagu pikaajaline kokkupuude ekraanide, kliimaseadmete, tolmu, suitsu ja päikesevalgusega. Aitab leevendada kergeid allergia sümptomeid, mis on tingitud õietolmust, hallituse eostest, tolmust, sudust või teistest silmaärritajatest.

Sisaldab ainulaadset kombinatsiooni kolmest taimsest ekstraktist: saialillest, nõiapuust ja teelehest. Üheskoos niisutavad, kaitsevad silmi oksüdatiivse stressi eest ja leevendavad allergiast tingitud silmaärritust.  Naatriumhüaluronaadi ja P-Plus™ kombinatsioon suurendab lahuse viskoossust ja parandab selle püsimist limaskestal. Elektrolüüdid (Cl-, Na+, K+, Ca2+ ja Mg2+) on olulised rakus toimuvates biokeemilistes protsessides ning aitavad säilitada silmapinna füsioloogilist seisundit.
Sisaldab spetsiaalset säilitusainekompleksi SCO® (Stabilised Complex Oxychloro), mis hoiab pudelis oleva lahuse steriilsena. SCO® koostises olevad ained muutuvad valgusega kokkupuutel osakesteks, mida leidub ka pisaravedelikus (naatriumkloriid, hapnik, vesi) ja on seetõttu väga hästi talutavad.

Kasutamine: 1 kuni 2 tilka mõlemasse silma vastavalt vajadusele või arsti/apteekri soovitusele.

Pärast pudeli esmakordset avamist võib lahust kasutada 90 päeva jooksul.
NAVI®VISION PLUS silmatilku võib kasutada koos kõigi kontaktläätsedega.

Koostis: naatriumhüaluronaat 0,3%, P-Plus™, saialille (Calendula L.) vedelekstrakt, nõiapuu (Hamamelis L.) vedelekstrakt, teelehe (Plantago L.) vedelekstrakt, kaaliumkloriid, kaltsiumkloriid, magneesiumkloriid, naatriumkloriid ja SCO® (Stabilised Complex Oxychloro) isotoonilises puhverlahuses.

Hoiatused: mitte puudutada tilguti otsaga silma ega muid pindasid, lahus võib saastuda. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Mõningatel juhtudel võib kerge tundlikkus põhjustada lühiajalist kipitus- või ärritustunnet, mis kaob pärast silmade pilgutamist. Sümptomite püsimisel pöörduda silmaarsti poole.

Pakend: 15 ml steriilset lahust tilgutiga plastikpudelis.
Tootja: Novax Pharma, Monaco.