VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe www.terviteek.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Miecys-Pharm OÜ (registrikood 10134440), asukohaga Vitamiini 6A, 50412 Tartu.

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

1.1. Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Müügileping loetakse sõlmituks Ostja (edaspidi Ostja) ja Miecys-Pharm OÜ vahel.

1.2. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%. Avaldatud hinnad kehtivad ostu sooritamise hetkel.

1.3. Veebipoes näidatud toote hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel.

1.4. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

2. Kasutajakonto loomine

Veebipoodi on võimalik kasutada registreerimata kasutajana või registreeritud kasutajana, luues www.terviteek.ee kasutajakonto. Registreeritud kasutajad saavad mugavalt jälgida tellimuse seisu ja vaadata tellimuste ajalugu. Samuti on Ostjal võimalik kasutajakontosse salvestada oma andmed (nt tarneaadress, telefoninumber) ning edaspidi tellimusi tehes ei ole vajalik andmeid igakordselt uuesti sisestada.

2.1. Veebipoes kasutajaks registreerimiseks peab Ostja sisestama kõik registreerimisvormil küsitud kohustuslikud andmed. Ostja kasutajakonto on ühendatud Ostja määratud e-posti aadressiga. Veebipoes oma kontole sisse logides peab Ostja kasutama registreerimisel kasutatud e-posti aadressi ja enda loodud parooli. Ostja on kohustatud hoidma oma parooli konfidentsiaalsena ja ei tohi seda avaldada ühelegi kolmandale isikule.

2.2. Ostja kohustub kasutajakonto loomisel esitama õige, täieliku ja tõese teabe (sh isikuandmed). Ostja vastutab esitatud andmete õigsuse eest.

2.3. Ostja vastutab kõigi tema kasutajakonto kaudu tehtud tellimuste eest.

3. Tellimuse vormistamine

3.1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks on vajalik täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay).
Makse toimub väljaspool Veebipoe keskkonda teenusepakkuja Maksekeskus AS turvalises maksekeskonnas.
NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

3.2. Tellimus loetakse lõplikult vormistatuks ja müügileping sõlmituks alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Ostja tasub kauba müügihinna ja kättetoimetamise tasu täies ulatuses ettemaksuna.

3.3. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise tasu) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Osalise tühistamise korral võib Veebipood paluda täpsustada Ostja soove ülejäänud tellimusega ümberkäimiseks – kas see lähetada või samuti tühistada.

4. Kohaletoimetamine

4.1. Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.

4.2. Kauba kättesaamiseks on Ostjal järgnevad valikud:
Pakiautomaat: kaup saadetakse tellimisel kliendi poolt valitud Smartposti pakiautomaati.
Kuller: kaup toimetatakse Smartkulleri poolt tellimusel märgitud aadressile.

4.3. Kauba saatmiskulud kannab Ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Kauba kohaletoimetamine pakiautomaati on Ostjale tasuta kui tellimuse maksumus on vähemalt 49 EUR.

4.4. Tööpäevadel enne kella 13.00 saabunud tellimused pannakse teele samal päeval, hiljem saabunud tellimused järgmisel tööpäeval. Saadetised jõuavad üldjuhul Ostja määratud sihtpunkti
5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

4.5. Kui kaupa ei ole võimalik kohale toimetada Ostjast tuleneval põhjusel (sh Ostja ei viibi kokkulepitud ajal vastuvõtmise kohas) on Veebipoel õigus jätta tooted Ostjale kätte toimetamata. Sellisel juhul on Ostjal kohustus tasuda Veebipoele täiendava transpordi tasu summas 9 EUR olenemata valitud saatmisviisist või tellimuse kogusummast. Veebipood ei ole kohustatud Ostjale kaupa kätte toimetama enne, kui Ostja on tasunud täiendava transpordi tasu.

5. Taganemisõigus

5.1. Pärast tellimuse kättesaamist on tarbijast Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

5.2. Taganemisõigus ei kohaldu avatud pakendiga, kasutatud või rikutud (sh rikutud pakend) kaubale, kui tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ei ole kaup peale pakendi avamist tagastamiseks kõlblik (nt kosmeetikatoodete, meditsiiniseadmete, toidu, toidulisandite, maskide jms puhul).
Samuti ei kohaldu taganemisõigus toodetele, mille jaoks on vajalikud kindlad säilitamistingimused (niiskuse, valguse, temperatuuri jt piirangud).

5.3. Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik.

5.4. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
Tagastatav kaup peab sisaldama kõiki kauba pakendis sisaldunud esemeid. Kui kaup on ostetud kampaania korras tuleb tagastada ka kampaania korras saadud lisatooted.

5.5. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

5.6. Klient peab oma tagastamissoovist teada andma 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist täites tellimuse tagastamise avalduse lehe allosas.

5.7. Kauba tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

5.8. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

5.9. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

5.10. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

5.11. Kui Ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

5.12. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

6. Pretensiooni esitamise õigus

6.1. Tellimuse üleandmisel kohustub Ostja viivitamatult kontrollima kättetoimetatud kauba koguse ja kvaliteedi vastavust tellimusele. Tellimuse puudustest (sh tellimusele mittevastavusest) kohustub Ostja Veebipoodi teavitama 2 tööpäeva jooksul e-posti aadressil info@terviteek.ee

6.2. Veebipood vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. Tarbijast ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Veebipoe poole e-posti aadressil info@terviteek.ee

6.3. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Ostjale.

6.4. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood Ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud kulud.

6.5. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

7. Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemisele kohalduvad Privaatsustingimused.

8. Vaidluste lahendamine

8.1. Kui Ostjal on Veebipoe osas pretensioone, palume nendega pöörduda Veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@terviteek.ee

8.2. Kui Ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis lahendatakse vaidlus esimese kohtuastmena Harju Maakohtus. Kohtualluvus on kokku lepitud muuhulgas juhuks, kui Ostja asub pärast kokkuleppe sõlmimist elama välisriiki või kui viib sinna üle oma tegevuskoha või asukoha või kui tema tegevus-, elu- või asukoht ei ole hagi esitamise ajal teada.

8.3. Lisaks on tarbijast Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Tarbijast Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

9. Tingimuste kehtivus ja muutmine

9.1. Miecys-Pharm OÜ jätab endale õiguse muuta käesolevaid müügitingimusi. Müügitingimuste muutmisel on uued tingimused kättesaadavad Veebipoes. Tehingule kohaldatakse tehingu toimumise ajal kehtinud tingimusi. Ostjal on võimalik enne ostu sooritamist müügitingimused salvestada, printida ja vajadusel taasesitada.

9.2. Käesolevad müügitingimused on avaldatud 1. juuli 2021 a. seisuga.

TELLIMUSE TAGASTAMISE AVALDUS

Kauba tagastamiseks palun täitke avaldus ja saatke meile.

    * Kohustuslikud väljad