Tellimuste tegemine on ajutiselt suletud.

Suuõõne haavand on suu limaskesta pindmine kahjustus, mis avaldub valuliku haavandina. Haavandi põhi on valge, servad teravad ning limaskest haavandi ümber on helepunane.
Tekkepõhjused on ebaselged, kuid on mõned tegurid, mis võivad soodustada haavandite teket: pärilikkus, mõned toiduained, traumad (põske hammustamine, hambaproteesid), teatud ravimid, stress või hormoonid.

Urgo geel suuõõne haavanditele kasutatakse haavandite (1 kuni 2 haavandit diameetriga alla 1 cm) ja väikeste haavade raviks suu limaskestal.

Kandes geeli suus olevale haavandile, moodustub nähtav, õhuke ja elastne kile, mis:
–   kaitseb toidu ja sülje eest kuni 4 tundi;
–   leevendab valulikkust kiiresti ja kauakestvalt;
–   soodustab paranemist.

Kasutamine: preparaati võib kasutada vastavalt vajadusele kuni 4 korda päevas, eelistatavalt enne sööki, kuni täieliku paranemiseni (3 kuni 5 päeva). Geeli ei ole vaja uuesti kanda seni, kuni kile on haavandil veel nähtav. Geeli koostis garanteerib hügieenilisuse. Pärast kasutamist ei ole spaatlit vaja puhastada.

Koostis: tselluloosiderivaat, mineraalhape, karboksüülhapped, alkohol, vesi, lõhna- ja maitseaine, sukraloos.

Ettevaatusabinõud: mitte kasutada suurte haavandite (diameeter üle 1 cm) ja herpese (palju väga väikseid haavandeid) korral, mis vajavad arsti konsultatsiooni.
Mitte kasutada infitseerunud haavade, põletuste ja sügavate (veritsevate) haavade korral. Preparaati mitte kasutada ülitundlikkuse korral salitsüülhappe derivaatide suhtes.
Geeli pealekandmisel võib hetkeks tekkida ebamugavus- ja kipitustunne.
Preparaati võib kasutada alates 18. eluaastast.
Rasedatele ja rinnaga toitvatele naistele on toote kasutamine vastunäidustatud.

Pakend: 6 ml pudelis (85 aplikatsiooni).
Tootja: Laboratoires URGO HEALTHCARE, Prantsusmaa.