Tellimuste tegemine on ajutiselt suletud.

Konnasilmade ja nahapaksendite kaitseks ning raviks:
– Salitsüülhape toimib konnasilmale.
– Kaitseketas tagab mugavuse ja väldib hõõrdumist.
– Kleepuv alusmaterjal hoiab plaastri paigal.

Kasutamine: pärast sooja jalavanni (soovitatavalt õhtuti) paigaldada plaaster nii, et salitsüülhapet sisaldav roheline kettake kataks konnasilma. Vältida raviaine sattumist tervele nahale.

Koostis: salitsüülhape: 32 mg. Abiained: valge mesilasvaha, küllastunud polüglükoolglütseriidid, hüdrofoobne kolloidne ränidioksiid, vaskklorofüll.

Ettevaatusabinõud: sama plaastrit ei tohiks peal hoida üle 24 tunni. Mitte kasutada üle 8 päeva. Kui pärast 8-päevast ravi ei ole paranemist märgata ning korrektselt läbiviidud ravi ei anna tulemusi või probleem kordub, pidada nõu arstiga. Vajalik võib olla tekkepõhjuste väljaselgitamine ja vastav ravi (ortopeedilised vahendid toetuspinna korrigeerimiseks, jalanõude vahetamine). Nagu kõikide preparaatide puhul, võib ka mõni selle preparaadi koostisosa põhjustada kõrvaltoimeid, eelkõige nahaärritust plaastri paigutamisel tervele nahale ning allergiat. Küsimuste tekkimisel pidada nõu arsti või apteekriga.

Vastunäidustused: mitte kasutada plaastrit allergia korral salitsülaatide, mesilasvaha või mõne teise preparaadi koostisosa suhtes; põletikuliste konnasilmade korral; alla 16-aastastel lastel; arteriidi, diabeedi, neuropaatia, vereringehäirete või perifeerse verevarustuse häirete korral; ärritunud, põletikulise või punetava naha korral.

Pakend: 12 plaastrit.

Tootja: Laboratoires URGO HEALTHCARE, Prantsusmaa.