Tellimuste tegemine on ajutiselt suletud.

Mittekleepuva haavapadjaga nahavärvi, veekindel ja õhku läbilaskev plaaster pindmistele haavadele. Sobib hästi majapidamistöödel kasutamiseks.

Kasutamine: haav ja selle ümbrus puhastada, desinfitseerida, loputada ja kuivatada. Paigaldada plaaster, vajutada hoolikalt servadele. Vahetada vähemalt 2 korda päevas ja iga kord pärast duši all käimist.

Ettevaatusabinõud: mitte kasutada alla 3-aastastel lastel. Kui haavas on võõrkeha, esineb tugev verejooks, haava on tekitanud hammustus, terava ja/või määrdunud eseme torge või kui 6 päeva jooksul ei ole märgata paranemist, konsulteerida arsti või apteekriga. Mitte kasutada plaastrit haaval, mis on suurem kui haavapadi ega tugeva verejooksu korral. Mitte kasutada plaastrit silmadel, õrnal nahal ega limaskestal.

Kõrvaltoimed: nagu kõik plaastrid, võib ka see toode põhjustada nahareaktsioone nagu dermatiit, ärritus või valu eemaldamisel.

Pakendis: 20 plaastrit (3 suurust: 4 plaastrit suurusega 34x72mm, 6 plaastrit suurusega 20x40mm ja 10 plaastrit suurusega 19x72mm)

Tootja: Laboratoires URGO HEALTHCARE, Prantsusmaa.